+ KERATORICH DS

شامپو ضد شوره موهای چرب (کراتوریچ دی اس)

ANTI DANDRUFF SHAMPOO For GREASY HAIR & OILY SCALP

  • کمک به درمان شوره های چرب مقاوم
  • لایه برداری سریع برای از بین بردن پوست ریزی
  • کمک به درمان درماتیت سبورئیک و کنترل کننده ترشح چربی ها
  • کنترل کننده خارش و قرمزی
  • ضد قارچ و ضد باکتری
  • روش مصرف:هفته ای 2 الی 3 بار روی موی خیس ماساژ دهید، 3 دقیقه بماند و بعد آبکشی نمایید. ( از تماس با چشم پرهیز شود )
  • مواد موثره: زینک پی سی ای، سیکلو پیروکس، پیروکتون اولامین، سالسیلیک اسید، گزنه، مریم گلی، بابونه، نعنا فلفلی

کراتوریچ دی اس پلاس

( +KERATORICH DS )


این شامپو حاوی مواد موثره چند منظوره مثل پیروکتون اولامین، زینک پی سی ای، سیکلوپیروکس و سالسیک اسید و غیره می باشد که علاوه بر ویژگی ضد قارچی، ضد التهابی و تنظیم ترشح سبوم با کاهش بازسازی سلولها، پوسته ریزی سر را متوقف می نماید. این محصول با عملکرد لایه برداری خود به سرعت شوره ها را حذف نموده و خارش سر را متوقف می کند. مواد موثره موجود در این محصول ترشحات چربی پوست سر را تنظیم نموده و از بازگشت مجدد شوره های ناشی از چربی زیاد پوست سر جلوگیری می کند.

پيروکتون اولامين

( Piroctone Olamine )


پودری است که دارای خواص ضد باکتری، ضد قارچ می باشد. این ماده عموما به عنوان اوکتوپیروکس معروف می باشد که یکی از مهم ترین ترکیبات شامپوهای ضد شوره و رایج ترین ماده اولیه در نسل جدید مواد ضد شوره می باشد.

زینک پی سی ای

( Zinc PCA )


ماده موثره ای که فعالیت بیش ازحد غدد چربی در پوست سر را کاهش می دهد وباعث تنظیم و کاهش ترشح غدد چربی می شود.

سيکلوپيروکس اولامين

( Ciclopirox Olamin )


سیکلوپیروکس یک ماده ضد قارچ است که دارای خواص ضد باکتری و ضد التهابی هم می باشد .

ساليسيليک اسيد

( Salicylic Acid )


اسید سالیسیلیک دارای خاصیت ضد تورم و همچنین کم کردن پرک های پوست مرده است. در حالیکه بیشتر بخاطر کاربردش در درمان آکنه معروف است اما به لایه برداری از سلولهای مرده پوست و از بین بردن چربی اضافه نیز کمک می کند. در فلس های ضخیم روی پوست سر، سالیسیلیک اسید در نازک کردن آنها بسیار موثر است.

عصاره مریم گلی

( Salvia )


مریم گلی، یک گیاه مدیترانه ای با برگ های بیضی شکل و مجعد به رنگ خاکستری مایل به سبز که تند و کمی تلخ است و عطر و طعم نعناعی دارد و برای مو بسیار مفید بوده و به پیشگیری از شوره سر کمک می کند و فولیکول های مو را تقویت می کند و از این طریق مانع از ریزش مو می شود .

عصاره بابونه

( Chamomile extract )


از بابونه برای درمان بسیاری از مشکلات پوست و موی سر همچون شوره سر استفاده می شود. بابونه همچنین برای پوست سر مفید است. خاصیت مرطوب کنندگی دارد، و نگهدارنده های مغذی موجود در این داروی گیاهی در برابر خارش و سوزش ناشی پوست خشک سر موثر است. یک مزیت شگفت انگیز آن شوره زدایی از پوست سر و تمیز کردن موها می باشد.

عصاره نعنا فلفلی

( Peppermint extract )


گیاه نعناع فلفلی گیاهی معطر و از گونه های معروف نعناع است که از پیوند نعناع آبی و نعناع زینتی یا تند به وجود آمده است . این گیاه دارای برگ های سبز تیره و خوشبو است و ۰۶ تا ۰۶ سانتی متر رشد می کند. این عصاره پوست سر و ریشه مو ها را ضدعفونی کرده و خاصیت ضد تورمی دارد. در ضمن، از خشکی و خارش آن نیز به ویژه در فصل های سرد سال جلوگیری می کند. نعنا فلفلی با داشتن خاصیت ضدعفونی کننده گی می تواند شوره ی سر را رفع کند منتول موجود در نعناع فلفلی می تواند طراوت و خنکی را در کف سر شما ایجادکند و از خارش پوست سر جلوگیری کند .